Kuidas hooldada terrassi

Teie terrass nõuab regulaarset hoolt sõltumata laudade kvaliteedist. Terrassi kaitsekiht kulub ilmastiku ja mehhaanilise koormuse tõttu, lauad võivad muutuda tumedaks ja kattuda hallitusega.

Loe edasi...

Tuleohutu puitmaja on reaalsus

Ajalehe "Äripäev" eriväljaandes "Ehitus" ilmus 02.04.2014.a. artikkel: "Tuleohutu puitmaja on reaalsus", kus kirjutatakse tuleohutute puitmajade ehitamise võimalikkusest.

Loe edasi...

Puit on elamiseks parim materjal

tulekaitsevahend puidule

Uskumatult vahva on puitmajas elada. Sellises majas, erinevalt majast, mis on ehitud kaasaegsetest materjalidest, on alati soe ja eriliselt hubane. Kuid puidul on suur hulk puudusi, nende seas täiesti objektiivseid: põleb kergesti ja seda rikub kõdunemine, seened, bakterid ja hallitus.

Loe edasi...

Äripäev ehitaja artikkel

tulekaitse immutus

Professionaalsete ja keskkonnasõbralike puidukaitsevahendite ning tulekindlust tõstvatetoodete arendaja HOLZ Prof OÜ tooted on aastatepikkuse töö tulemusenatuntud üle maailma.

Loe edasi...

Teade sertifikaatide kohta

Tulekaitse vahendi sertifikaatid

Alates 01.01.2015 on jõustunud Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrus nr. 305/2011,mis nõuab tuletõkkevahendite toimivuse püsivuse vastavussertifikaatide olemasolu. Antud vastavussertifikaadid saavad väljastada ainult akrediteeritud asutused.

Loe edasi...

HOLZ Profi© innovatiivne kaitse puidule

ökoloogilised puidukaitsevahendid

Tõsiste tuleohutusprobleemide tõttu pööratakse Euroopas aina suuremat tähelepanu puidu tulekaitsele ning 1. juulil 2013 hakka kehtima uus, direktiivi sätetel põhinev ehitustoodete vastavushindamisega seotud määrus.

Loe edasi...